Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Olej na lepence, 44,5 x 32 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Bělocvětov, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem.Autor viz T 1/49, Ch 1/124, NEČVU 1/57."